O nas

Kim jesteśmy?

ISK to zespół kompetentnych ludzi o szerokim doświadczeniu uzyskanym podczas wieloletniej pracy z klientem i problemami, jakimi borykała się jego firma.

Bazując na 28-letniej praktyce nabytej w trakcie realizacji wielu projektów wdrożeniowych i konsultingowych potrafimy:

  • ocenić aktualny przebieg procesów,
  • zaproponować rozwiązania usprawniające działanie przedsiębiorstwa,
  • dobrać efektywne narzędzia informatyczne lub organizacyjne.

Nasze realizacje tworzone były w oparciu o systemy typu:

  • ERP – wspomagające organizację pracy w przedsiębiorstwie,
  • WMS – koordynujące zarządzanie magazynem,
  • CRM – pozwalające na zarządzanie relacjami z klientem,
  • BI – dostarczające informacji pomagającej w podejmowaniu prawidłowych decyzji biznesowych.

Dzięki takiemu podejściu w pewnym momencie staliśmy się doradcami, którzy towarzyszą klientowi od procesu projektowania, poprzez implementację, kończąc na zarządzaniu rozwiązaniem.

Obserwując dynamicznie zmieniający się rynek, a co za tym idzie potrzeby klienta, podążamy za nim, wciąż poszerzając swoją wiedzę na temat procesów biznesowych i poszukując rozwiązań, które będą w stanie sprostać nowym wyzwaniom.

Nasza misja:

Pomagamy naszym klientom osiągać korzyści z połączenia technologii informatycznej i biznesu tak, by mogli budować przewagę konkurencyjną swoich firm.

Realizując naszą misję dostarczamy właścicielom firm i menedżerom praktyczną wiedzę i innowacyjne rozwiązania informatyczne.

Referencje

Jurajski Produkt Roku

Ideą Konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez wyłonienie i upowszechnienie najciekawszych produktów i usług wyróżniających się innowacyjnością, wysoką jakością, estetyką, nowoczesną technologią, unikatowych oraz tych, które cieszą się uznaniem konsumentów. Konkurs Jurajski Produkt Roku już od 15 lat wyróżnia i promuje firmy, dla których najwyższa jakość produktów i świadczonych usług jest priorytetem w ich działalności. Laureaci tego prestiżowego Konkursu wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnym dowodząc szans i możliwości lokalnych polskich firm.

Zwycięzcą w kategorii e-technologie, e-usługi został zgłoszony przez nas RapidWMS – Informatyczny System Magazynowy WMS – oprogramowanie należące do klasy systemów, których zadaniem jest wspomaganie procesów zachodzących w magazynie od chwili dostarczenia towaru do jego wydania.

ISK - Jurajski produkt roku

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na pytania, doradzimy, przygotujemy ofertę.