Ostatnie podwyżki cen Poczty Polskiej zwiększają koszty działania firm. Mamy na to odpowiedź – e-Faktura czyli fakturę w formie elektronicznej.

Aplikacja e-Faktura całkowicie automatyzuje wysyłkę faktur drogą elektroniczną. e-Faktura działa z każdym programem do fakturowania. Program przechowuje faktury i daje możliwość samodzielnego pobierania faktur przez naszych kontrahentów w formacie pdf lub XML.

e-Faktura

Wprowadzenie e-Faktury (elektroniczna faktura) zapewni Państwa firmie nie tylko uzyskanie znacznych korzyści finansowych, ale również przyspieszy obiegi informacji oraz umożliwi lepszą kontrolę nad dokumentami, co w efekcie polepszy Państwa konkurencyjność. Biorąc pod uwagę, że w modelu klasycznym całkowity koszt wytworzenia, przesłania i archiwizacji jednego dokumentu jest szacowany na 6 – 8 zł łatwo można sobie uświadomić jak znaczne kwoty są do zaoszczędzenia.

Korzystając z naszych doświadczeń w budowaniu rozwiązań w zakresie e-Faktur oraz sprawdzonego oprogramowania zapewnimy Państwu szybkie i skuteczne wdrożenie, które gwarantuje szybkie osiągnięcie korzyści.

Przykładowe wyliczenie kosztów oraz możliwych oszczędności

e-Faktury

*do wyliczeń przyjęto koszt drukowania i wysyłki 6,20 zł/dokument.

e-Faktura to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także ograniczenie zużycia papieru i ochrona zasobów środowiska naturalnego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy również oszacować rentowność takiej inwestycji na podstawie naszych oraz zebranych z rynku doświadczeń.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na pytania, doradzimy, przygotujemy ofertę.